Witamy w Takushi Ramen&Sushi

Aby przybliżyć Państwu jeszcze bardziej smaki Japonii zmieniamy się na lepsze, uzupełniamy nasze menu o nowe tradycyjne dla kraju kwitnącej wiśni dania oraz kompozycje sushi.

 

Poniedziałek
zamknięte

Wtorek-Niedziela
13:00 – 21:30

Pana Balcera 6A
piętro I
Lublin

+48 81 445 81 11
+48 507 656 416

takushisushi@gmail.com

 


W naszym menu znajdziesz rolki sushi przygotowywane na bieżąco przez naszych Sushi Masterów – cienkie Maki, sycące Futomaki oraz California Rolls i kompozycje Fusion. Oprócz klasycznych propozycji, nasza restauracja sushi w Lublinie serwuje również Makimono Set i Vegetarian Set, które tworzymy z myślą o przyszłych mamach oraz wszystkich, którzy nie przywykli jeszcze do klasycznego sushi. Polecamy także tradycyjne japońskie zupy, Tempury, Sashimi i Tatary. Oferujemy sushi na dowóz, które dostarczamy wraz z aromatycznym imbirem, ostrym wasabi, sosem sojowym oraz kompletem pałeczek. Takushi Ramen&Sushi to restauracja sushi w Lublinie, dzięki której docenisz smaki japońskiej kuchni.

Takushi Ramen&Sushi jest miejscem, w którym nie tylko zjesz sushi w Lublinie, ale również lunch z bliskimi, spotkasz się z kontrahentami czy w gronie przyjaciół. Nasi Sushi Masterzy mogą także uświetnić organizowane przez Ciebie wydarzenie zapewniając mu wyjątkową oprawę kulinarną. Istnieje też możliwość wykonania live cookingu w wykonaniu naszego najlepszego Sushi Mastera. Dzięki opcji sushi z dostawą zamówisz do domu ulubiony zestaw. Zapraszamy do naszej restauracji, w której do dyspozycji gości oddaliśmy wyjątkowe menu, dzięki któremu przeżyjesz prawdziwą ucztę kolorów, zapachów i smaków.
Zwiń «

MISO 30pln
Ramen zawiesisty o ostrzejszym, agresywnym lekko pikantnym smaku
SHIO 30pln
Ramen klarowny, łagodny o mocnym i głębokim smaku złożonym z wielu słonych warstw
TAN TAN MEN 30pln
Ramen zawiesisty o delikatnie pikantnym i sezamowym smaku złożonym z wielu warstw

Tradycyjny Ramen
Tradycyjny Ramen